پرواز یاران سیرنگ

شرکت پرواز یاران سیرنگ دارای شماره ثبت 538529 در سال 1397 با مجوز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری ادوات پیشرفته و صنعتی در حوزه کشاورزی و پهپادی تاسیس شد. دفتر مرکزی و دفتر اجرایی این شرکت در تهران و خط تولید آن در استان مازندران شهرستان آمل واقع گردیده است. این شرکت فعالیت خود را با مدیرعاملی هادی شریفیان از سال 1396 در امر تحقیق و مطالعه آغاز و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی با داشتن پرسنلی مجرب و متخصص در زمینه هوافضا و کشاورزی فعالیت خود را گسترش داد. عمده فعالیت شرکت ارائه خدمات تعمیر و نگهداری ادوات پیشرفته و صنعتی در حوزه کشاورزی و پهپادی ساخت، تولید، واردات و فروش ادوات پیشرفته صنعتی، کشاورزی و پهپادی، برگزاری همایش‌ها و دوره‌های آموزشی مرتبط با فعالیت شرکت ارائه خدمات تصویربرداری پهپادی انعقاد قرارداد ارائه خدمات و یا فروش محصول با بخش‌های خصوصی و دولتی ارائه خدمات کشاورزی مانند: بذرپاشی، کودپاشی، سم پاشی، تغذیه آبزیان، طیف سنجی و … می‌باشد. تنوع خدمات، ویژگی منحصر به فرد این مجموعه می‌باشد. از دیگر رموز موفقیت این شرکت سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی می‌باشد. مدیریت هماهنگ، نیروهای متخصص و با تجربه و دانش کافی در این زمینه، مجموعه را قادر ساخته به خوبی و در کمترین زمان ممکن هرگونه عملیات در این زمینه را با موفقیت به تتمیم و انجام برساند. به زودی سایر نیازهای بازار ایران در حوزه کشاورزی هوشمند به فعالیت‌های آن اضافه خواهد شد. استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع در کسب و کار، توسعه و صنعتی شدن کشاورزی ایران است. هدف ما خدمت به بهره‌برداران عزیز جهت توسعه کشاورزی هوشمند می‌باشد.

 

 ارزش‌های ما

 

  •  ابتکار و نوآوری: ما به دنبال راه‌حل‌های جدید و نوآورانه هستیم که به کشاورزان کمک کنند تا با چالش‌های روزمره خود به بهترین شکل ممکن برخورد کنند.
  • کیفیت برتر: محصولات ما با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و استانداردهای بالا تولید می‌شوند تا بهترین کارایی و عملکرد را به کاربران ارائه دهند.
  •  تاثیر مثبت: ما به عقیده داریم که تکنولوژی باید به بهبود جامعه و محیط زیست کمک کند. هدف ما ایجاد تأثیر مثبت و پایدار در صنعت کشاورزی است.
  •  همکاری و تعامل: با همکاری با کشاورزان، محققان و صنعتی‌ها، ما به دنبال ایجاد ارتباطات قوی و همکاری‌های مثمرثمر هستیم تا به یک جامعه کشاورزی پویا و پیشرفته کمک کنیم.

مجوزهای پرواز یاران سیرنگ

تماس با ما
تلفن: 21-44166975
ایمیل: infra@sirangplus.com
آدرس: دهکده المپیک خیابان 27 پلاک 11
شنبه تا چهارشنبه: 16:30- 8:30 پنجشنبه: 13:30-8:30