پرواز یاران سیرنگ
خرید پهپاد

برای اطلاع از قیمت پیش از سفارش از طریق سایت، تماس تلفنی یا روش های دیگر استعلام گرفته شود.

خرید پهپاد

پهپاد های کشاورزی در دسته دوم هواپیما های بدون سرنشین قرار دارد که در این صنعت برای سمپاشی گیاهان و درختان و یا حتی بذر پاشی و سایر خدمات نوین مورد استفاده قرار می‌گیرد. پهپاد کشاورزی از منبع تغذیه لیتیومی با ظرفیتت بالا بهره می‌برد. سیستم پهپاد های مایع پاش، دارای تانکر حمل و نقل و نازل های اسپری و پمپ تحویل دهنده هستند. استفاده از این نوع پهپاد ها سبب شده تا خدمات کشاورزی برای زمین های چندین هکتاری در سرعت بسیار سریعی انجام شود و این اتفاق حدود هشتاد درصد از مدت زمان انجام یک کار کشاورزی را به سوی جلو پیش می‌برد.

یکی از چالش های بزرگ کشاورزان، تنوع زیاد در مدل های پهپاد ها است که فروشگاه سیرنگ این مشکل را با ارائه اطلاعات مفید رفع کرده و شما می‌توانید بسته به نوع نیاز خود بهترین خرید پهپاد کشاورزی را داشته باشید.

ویژگی فروشگاه سیرنگ

سیرنگ به عنوان فروشگاه تخصصی پهپاد و انواع خدمات کشاورزی در این زمینه، محصولات معتبر را برای شما کشاورزان و باغداران گردآوری کرده و هیچ محصول متفرقه ای را ارائه نمی‌کند. خرید پهپاد کشاورزی سیرنگ با خدمات پس از فروش وگارانتی همراه بوده که اطمینان خاطر خوبی را برای خریداران فراهم کرده است. همچنین قیمت پهپاد کشاورزی در این مجموعه آنلاین، نیز نسبت به بسیاری از فروشگاه های اینترنتی و حضوری در سراسر کشور مناسب تر است. توصیه می‌شود قبل از خرید پهپاد حتما با مشاوران و کارشناسان با علم و دانش در این زمینه مشورت نمایید.

خرید انواع پهپاد کشاورزی

انواع پهپاد با نام کوادکوپتر نیز شناخته می‌شوند که در انواع مختلفی با ابعاد متفاوت وجود دارد. برخی از پهپاد ها دارای چندین موتور هستند که از قدرت بیشتری برای زمین های زرعی و باغات بزرگتر در ابعاد بزرگ برخوردار هستند. درواقع به دلیل بهره مندی از قطعات جی پی اس و سنسور های پردازنده، این فرستنده های رادیویی قابل کنترل هستند. در گذشته پهپاد ها فقط برای مسائل جنگی و ماموریتی مورد استفاده قرار می‌گرفتند اما رفته رفته با پیشرفت دانش، این هواپیما های بدون سرنشین در ابعاد کوچکتر و با کیفیت بالا و قدرت های فراوان، برای امور کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

پهپاد سم پاش، پهپاد بذر پاش، پهپاد محلول پاش و پهپاد جامد پاش و …. از انواع پهپاد کشاورزی هستند که برای زمین با مساحت های مختلف بعد از ثبت سفارش ارسال می‌شوند. این نوع پهپاد ها با توجه به کاربردی که ارائه می‌دهند، دارای قیمت های مختلفی هستند اما اگر کشاورزی در رسته کاری همیشگی شما است، بهتر است که خرید پهپاد انجام دهید تا برای همیشه بتوانید از آن ها برای انجام امور کشاورزی استفاده کنید. برخی از شرکت ها دارای بهترین پهپاد های غیر نظامی یعنی پهپاد کشاورزی هستند که شما می‌توانید از دانش کارشناسان سیرنگ استفاده کنید و اطلاعات مفیدی کسب کنید. حتما هنگام خرید پهپاد، به مواردی چون توان پرواز، دوربین، قیمت و امکانات پیشرفته دستگاه و همچنین برند و شرکت سازنده توجه کنید و در نظر داشته باشید که شما برای چه نوع انتظارات و خدماتی این پهپاد را خریداری می‌کنید.

راهنمای خرید پهپاد

طبیعتا قبل از خرید پهپاد کشاورزی به چندین نکته توجه داشته باشید. فاکتور اول این مورد است که هدف شما از خرید، برای چه نوع زمین های کشاورزی است و اینکه چه مبلغی بودجه برای این خرید در نظر دارید. پهپاد ها دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند که دلیل آن، میزان کاربرد و نوع خدمات و امکاناتشان است. بی شک شما با مشاوره از فروشگاه پرواز یاران سیرنگ، صادقانه در رابطه با هر نوع پهپاد اطلاعات کسب خواهید کرد اما شم باید نیاز خود را از تهیه این دستگاه حتما مشخص کنید و به کارشناسان اعلام نمایید تا متناسب ترین کواد کوپتر کشاورزی را به شما معرفی کنند.

در ادامه باید ذکر کنیم که همانطور که دانستید، ویژگی فنی نیز دارای اهمیت است. هر چه قدرت موتور پهپاد خریداری شده نیز بیشتر باشد، توان خروجی کار بیشتر بوده و زمین در وسعت های بیشتر را بهتر هدایت می‌کند. همچنین شما باید حتما پهپاد با دوربین خریداری نمایید تا بتوانید از سلامت محصولات خود در همه جای زمین آگاه شوید و یا سم پاشی و بذر پاشی با پهپاد و مه پاشی و … را از طریق تصویر ارسالی مشاهده نمایید.

مزایای خرید پهپاد

خرید این دستگاه های پیشرفته دارای مزایای چندانی است نظیر:

  • پهپاد ها دارای قابلیت پرواز زیاد هستند و خدمات کشاورزی را در چند دقیقه به پایان می‌رسانند.
  • مسیر یاب خودکار دارند و یک مسیر از زمین را دو بار سم پاشی یا مه پاشی و …نمی‌کنند.
  • نیاز به دانش چندانی برای استفاده ندارند و برخی از آن ها دارای خلبان خودکار هستند.
  • دارای سیستم محاسبه فاصله از زمین نسبت به نوع خدمات هستند و خاک غنی را آلوده به سم و … نمی‌کنند.
  • دارای سیستم حرفه ای و پر قدرت هستند که ماندگاری دائم العمر دارند و نیاز نیست که هر بار سفارش مجزای پهپاد داشته باشید. در حقیقت به عنوان سرمایه گذاری صنعتی کشاورزی بشمار می‌رود.
  • دارای دوربین حرفه ای می‌باشند که دیگر نیز نیست تا کشاورز برای بررسی سلامت گیاهان به تمامی قسمت های زمین مراجعه کند.

پهپاد سیرنگ

قیمت پهپاد کشاورزی چقدر است؟

رنج قیمتی این نوع پهپد ها گسترده است و هزینه هر یک به امکانات و اندازه مزن و تعاد موتور و … نیز بستگی دارد. بعضی از کشاورزان به جای خرید پهپاد، از سفارش چند روزه آن بهره میبرند که سیرنگ این امکان را برای شما نیز فراهم کرده ست. به طور کلی شما میتوانید به جای خرید، ثبت سفارش آنلاین انجام دهید و در هر نقطه ای از کشور که هستید پهپاد را دریافت کنید و برای خدمات کشاورزی خود استفاده نمایید.

آیا برای خرید پهپاد سیرنگ نیاز به مشاوره داریم؟

پهپاد ها دارای تنوع بسیار با ابعاد متفاوت هستند و به همین دلیل شما برای خرید به مشاوره در این زمینه نیاز خواهید داشت. برای مشاوره در این خصوص با شماره های تماس ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق سایر را های ارتباطی مشاوره انجام دهید.

 

 

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید.
جدیدترین مقالات
کشاورزی عمودی
کشاورزی هوشمند
کشاورزی عمودی یا کشت طبقاتی

کشاورزی عمودی یک رویکرد نوین به کشاورزی است که به منظور افزایش بهره‌وری و کاهش مصرف منابع طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش،

نقش پهپادها در هوشمند سازی
پهپادها
نقش پهپادها در بهینه‌سازی زراعت

  نقش پهپادها در هوشمندسازی مزارع در دنیای کنونی با پیشرفت فناوری و علوم کشاورزی،  به عنوان یک رویکرد مهم و نوین در توسعه کشاورزی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر

تماس با سیرنگ
تلفن: 44166975 , 44166955
ایمیل: infra@sirangplus.com
آدرس: میدان المپیک، خیابان 27، پلاک 11
شنبه تا چهارشنبه: 16:30- 8:30 پنجشنبه: 13:30-8:30